Etapa I - 24/25 august
Olteţul Osica - stă
Oltul Curtişoara - FC Olt Scorniceşti
Viitorul Grădinile - Valea Oltului Cilieni
Viitorul Rusăneşti - Recolta Stoicăneşti
Petrolul Potcoava - ACS Viitorul Băleasa
Voinţa Schitu - Ştiinţa Cioflanu
Viitorul Osica de Jos - Oltul Slătioara
Unirea Radomireşti - Voinţa 2012 Băbiciu
Etapa a II-a - 31 august/1 septembrie
Voinţa 2012 Băbiciu - stă
Oltul Slătioara - Unirea Radomireşti
Ştiinţa Cioflanu - Viitorul Osica de Jos
ACS Viitorul Băleasa - Voinţa Schitu
Recolta Stoicăneşti - Petrolul Potcoava
Valea Oltului Cilieni - Viitorul Rusăneşti
FC Olt Scorniceşti - Viitorul Grădinile
Olteţul Osica - Oltul Curtişoara
Etapa a III-a - 7/8 septembrie
Oltul Curtişoara - stă
Viitorul Gradinile - Olteţul Osica
Viitorul Rusăneşti - FC Olt Scorniceşti
Petrolul Potcoava - Valea Oltului Cilieni
Voinţa Schitu - Recolta Stoicăneşti
Viitorul Osica de Jos - ACS Viitorul Băleasa
Unirea Radomireşti - Ştiinţa Cioflanu
Voinţa 2012 Băbiciu - Oltul Slătioara
Etapa a IV-a - 14/15 septembrie
Oltul Slătioara - stă
Ştiinţa Cioflanu - Voinţa 2012 Băbiciu
ACS Viitorul Băleasa - Unirea Radomireşti
Recolta Stoicăneşti - Viitorul Osica de Jos
Valea Oltului Cilieni - Voinţa Schitu
FC Olt Scorniceşti - Petrolul Potcoava
Olteţul Osica - Viitorul Rusăneşti
Oltul Curtişoara - Viitorul Grădinile
Etapa a V-a - 21/22 septmebrie
Viitorul Grădinile - stă
Viitorul Rusăneşti - Oltul Curtişoara
Petrolul Potcoava - Olteţul Osica
Voinţa Schitu - FC Olt Scorniceşti
Viitorul Osica de Jos - Valea Oltului Cilieni
Unirea Radomireşti - Recolta Stoicăneşti
Voinţa 2012 Băbiciu - ACS Viitorul Băleasa
Oltul Slătioara - Ştiinţa Cioflanu
Etapa a VI-a - 25 septembrie
Ştiinţa Cioflanu - stă
ACS Viitorul Băleasa - Oltul Slătioara
Recolta Stoicăneşti - Voinţa 2012 Băbiciu
Valea Oltului Cilieni - Unirea Radomireşti
FC Olt Scorniceşti - Viitorul Osica de Jos
Olteţul Osica - Voinţa Schitu
Oltul Curtişoara - Petrolul Potcoava
Viitorul Grădinile - Viitorul Rusăneşti
Etapa a VII-a - 28/29 septembrie
Viitorul Rusăneşti - stă
Petrolul Potcoava - Viitorul Grădinile
Voinţa Schitu - Oltul Curtişoara
Viitorul Osica de Jos - Olteţul Osica
Unirea Radomireşti - FC Olt Scorniceşti
Voinţa 2012 Băbiciu - Valea Oltului Cilieni
Oltul Slătioara - Recolta Stoicăneşti
Ştiinţa Cioflanu - ACS Viitorul Băleasa
Etapa a VIII-a - 5/6 octombrie
ACS Viitorul Băleasa - stă
Recolta Stoicăneşti - Ştiinţa Cioflanu
Valea Oltului Cilieni - Oltul Slătioara
FC Olt Scorniceşti - Voinţa 2012 Băbiciu
Olteţul Osica - Unirea Radomireşti
Oltul Curtişoara - Viitorul Osica de Jos
Viitorul Grădinile - Voinţa Schitu
Viitorul Rusăneşti - Petrolul Potcoava
Etapa a IX-a - 12/13 octombrie
Petrolul Potcoava - stă
Voinţa Schitu - Viitorul Rusăneşti
Viitorul Osica de Jos - Viitorul Grădinile
Unirea Radomireşti - Oltul Curtişoara
Voinţa 2012 Babiciu - Olteţul Osica
Oltul Slătioara - FC Olt Scorniceşti
Ştiinţa Cioflanu - Valea Oltului Cilieni
ACS Viitorul Băleasa - Recolta Stoicăneşti
Etapa a X-a - 19/20 octombrie
Recolta Stoicăneşti - stă
Valea Oltului Cilieni - ACS Viitorul Băleasa
FC Olt Scorniceşti - Ştiinţa Cioflanu
Olteţul Osica - Oltul Slătioara
Oltul Curtişoara - Voinţa 2012 Băbiciu
Viitorul Grădinile - Unirea Radomireşti
Viitorul Rusăneşti - Viitorul Osica de Jos
Petrolul Potcoava - Voinţa Schitu
Etapa a XI-a - 26/27 octombrie
Vointa Schitu - stă
Viitorul Osica de Jos - Petrolul Potcoava
Unirea Radomireşti - Viitorul Rusăneşti
Voinţa 2012 Băbiciu - Viitorul Grădinile
Oltul Slătioara - Oltul Curtişoara
Ştiinţa Cioflanu - Olteţul Osica
ACS Viitorul Băleasa - FC Olt Scorniceşti
Recolta Stoicăneşti - Valea Oltului Cilieni
Etapa a XII-a - 2/3 noiembrie
Valea Oltului Cilieni - stă
FC Olt Scorniceşti - Recolta Stoicăneşti
Olteţul Osica - ACS Viitorul Băleasa
Oltul Curtişoara - Ştiinţa Cioflanu
Viitorul Grădinile - Oltul Slătioara
Viitorul Rusăneşti - Voinţa 2012 Băbiciu
Petrolul Potcoava - Unirea Radomireşti
Voinţa Schitu - Viitorul Osica de Jos
Etapa a XIII-a - 9/10 noiembrie
Viitorul Osica de Jos - stă
Unirea Radomireşti - Voinţa Schitu
Voinţa 2012 Băbiciu - Petrolul Potcoava
Oltul Slătioara - Viitorul Rusăneşti
Ştiinţa Cioflanu - Viitorul Grădinile
ACS Viitorul Băleasa - Oltul Curtişoara
Recolta Stoicăneşti - Olteţul Osica
Valea Oltului Cilieni - FC Olt Scorniceşti
Etapa a XIV-a - 16/17 noiembrie
FC Olt Scornicesti - stă
Olteţul Osica - Valea Oltului Cilieni
Oltul Curtişoara - Recolta Stoicăneşti
Viitorul Grădinile - ACS Viitorul Băleasa
Viitorul Rusăneşti - Ştiinţa Cioflanu
Petrolul Potcoava - Oltul Slătioara
Voinţa Schitu - Voinţa 2012 Băbiciu
Viitorul Osica de Jos - Unirea Radomireşti
Etapa a XV-a - 23/24 noiembrie
Unirea Radomireşti - stă
Voinţa 2012 Băbiciu - Viitorul Osica de Jos
Oltul Slătioara - Voinţa Schitu
Ştiinţa Cioflanu - Petrolul Potcoava
ACS Viitorul Băleasa - Viitorul Rusăneşti
Recolta Stoicăneşti - Viitorul Grădinile
Valea Oltului Cilieni - Oltul Curtişoara
FC Olt Scorniceşti - Olteţul Osica