Programul complet al turului
Etapa I – 23/24 august
ACS SR Municipal Braşov - Progresul Spartac
FC Pucioasa - CSM Alexandria
CS Blejoi - AFC Astra 2
Vediţa Coloneşti - Tractorul Cetate
CSM Slatina - Sporting Roşiori
Flacăra Moreni - Olimpic Cetate Râşnov
FC Voluntari 2 - Unirea Bascov
Universitatea Craiova 2 - CS Baloteşti
Etapa a II-a – 30/31 august
Progresul Spartac - CS Baloteşti
Unirea Bascov - Universitatea Craiova 2
Olimpic Cetate Râşnov - FC Voluntari 2
Sporting Roşiori - Flacăra Moreni
Tractorul Cetate - CSM Slatina
AFC Astra 2 - Vediţa Coloneşti
CSM Alexandria - CS Blejoi
ACS SR Municipal Braşov - FC Pucioasa
Etapa a III-a 6/7 septembrie 2019
FC Pucioasa - Progresul Spartac
CS Blejoi - ACS SR Municipal Braşov
Vediţa Coloneşti - CSM Alexandria
CSM Slatina - AFC Astra 2
Flacăra Moreni - Tractorul Cetate
FC Voluntari 2 - Sporting Roşiori
Universitatea Craiova 2 - Olimpic Cetate Râşnov
CS Baloteşti - Unirea Bascov
Etapa a IV-a – 13/14 septembrie 2019
Progresul Spartac - Unirea Bascov
Olimpic Cetate Râşnov - CS Baloteşti
Sporting Roşiori - Universitatea Craiova 2
Tractorul Cetate - FC Voluntari 2
AFC Astra 2 - Flacăra Moreni
CSM Alexandria - CSM Slatina
ACS SR Municipal Braşov - Vediţa Coloneşti
FC Pucioasa - CS Blejoi
Etapa a V-a – 20/21 septembrie 2019
CS Blejoi - Progresul Spartac
Vediţa Coloneşti - FC Pucioasa
CSM Slatina - ACS SR Municipal Braşov
Flacăra Moreni - CSM Alexandria
FC Voluntari 2 - AFC Astra 2
Universitatea Craiova 2 - Tractorul Cetate
CS Baloteşti - Sporting Roşiori
Unirea Bascov - Olimpic Cetate Râşnov
Etapa a VI-a – 27/ 28 septembrie
Progresul Spartac - Olimpic Cetate Râşnov
Sporting Roşiori - Unirea Bascov
Tractorul Cetate - CS Baloteşti
AFC Astra 2 - Universitatea Craiova 2
CSM Alexandria - FC Voluntari 2
ACS SR Municipal Braşov - Flacăra Moreni
FC Pucioasa - CSM Slatina
CS Blejoi - Vediţa Coloneşti
Etapa a VII –a 4/5 octombrie
Vediţa Coloneşti - Progresul Spartac
CSM Slatina - CS Blejoi
Flacăra Moreni - FC Pucioasa
FC Voluntari 2 - ACS SR Municipal Braşov
Universitatea Craiova 2 - CSM Alexandria
CS Baloteşti - AFC Astra 2
Unirea Bascov - Tractorul Cetate
Olimpic Cetate Râşnov - Sporting Roşiori
Etapa a VIII-a - 11/12 octombrie
Progresul Spartac - Sporting Roşiori
Tractorul Cetate - Olimpic Cetate Râşnov
AFC Astra 2 - Unirea Bascov
CSM Alexandria - CS Baloteşti
ACS SR Municipal Braşov - Universitatea Craiova 2
FC Pucioasa - FC Voluntari 2
CS Blejoi - Flacăra Moreni
Vediţa Coloneşti - CSM Slatina
Etapa a IX-a – 18/19 octombrie
CSM Slatina - Progresul Spartac
Flacăra Moreni - Vediţa Coloneşti
FC Voluntari 2 - CS Blejoi
Universitatea Craiova 2 - FC Pucioasa
CS Baloteşti - ACS SR Municipal Braşov
Unirea Bascov - CSM Alexandria
Olimpic Cetate Râşnov - AFC Astra 2
Sporting Roşiori - Tractorul Cetate
Etapa a X-a – 25/26 octombrie
Progresul Spartac - Tractorul Cetate
AFC Astra 2 - Sporting Roşiori
CSM Alexandria - Olimpic Cetate Râşnov
ACS SR Municipal Braşov - Unirea Bascov
FC Pucioasa - CS Baloteşti
CS Blejoi - Universitatea Craiova 2
Vediţa Coloneşti - FC Voluntari 2
CSM Slatina - Flacăra Moreni
Etapa a XI-a – 1/2 noiembrie
Flacăra Moreni - Progresul Spartac
FC Voluntari 2 - CSM Slatina
Universitatea Craiova 2 - Vediţa Coloneşti
CS Baloteşti - CS Blejoi
Unirea Bascov - FC Pucioasa
Olimpic Cetate Râşnov - ACS SR Municipal Braşov
Sporting Roşiori - CSM Alexandria
Tractorul Cetate - AFC Astra 2
Etapa a XII-a – 8/9 noiembrie
Progresul Spartac - AFC Astra 2
CSM Alexandria - Tractorul Cetate
ACS SR Municipal Braşov - Sporting Roşiori
FC Pucioasa - Olimpic Cetate Râşnov
CS Blejoi - Unirea Bascov
Vediţa Coloneşti - CS Baloteşti
CSM Slatina - Universitatea Craiova 2
Flacăra Moreni - FC Voluntari 2
Etapa a XIII-a – 15/16 noiembrie
FC Voluntari 2 - Progresul Spartac
Universitatea Craiova 2 - Flacăra Moreni
CS Baloteşti - CSM Slatina
Unirea Bascov - Vediţa Coloneşti
Olimpic Cetate Râşnov - CS Blejoi
Sporting Roşiori - FC Pucioasa
Tractorul Cetate - ACS SR Municipal Braşov
AFC Astra 2 - CSM Alexandria
Etapa a XIV-a – 22/23 noiembrie
Progresul Spartac - CSM Alexandria
ACS SR Municipal Braşov - AFC Astra 2
FC Pucioasa - Tractorul Cetate
CS Blejoi - Sporting Roşiori
Vediţa Coloneşti - Olimpic Cetate Râşnov
CSM Slatina - Unirea Bascov
Flacăra Moreni - CS Baloteşti
FC Voluntari 2 - Universitatea Craiova 2
Etapa a 15-a – 29/30 noiembrie
Universitatea Craiova 2 - Progresul Spartac
CS Baloteşti - FC Voluntari 2
Unirea Bascov - Flacăra Moreni
Olimpic Cetate Râşnov - CSM Slatina
Sporting Roşiori - Vediţa Coloneşti
Tractorul Cetate - CS Blejoi
AFC Astra 2 - FC Pucioasa
CSM Alexandria - ACS SR Municipal Braşov