FOTO. CSM Slatina, victorie în amicalul susţinut, în deplasare, cu Unirea Bascov

Echipa de fotbal CSM Slatina s-a impus, scor 4-0, în amicalul susţinut în deplasare în compania celor de la Unirea Bascov, disputat în această dimineaţă. Golurile au fost marcate de Cincă, Doman, Neicu şi Ionuţ Popescu.

Echipa de fotbal CSM Slatina a continuat, în această dimineaţă, seria meciurilor de verificare, în compania celor de la Unirea Bascov.

Gruparea slătineană s-a impus, scor 4-0, la capătul unei partide în care până în minutul 70 a fost utilizat un prim unsprezece format din jucătorii care în jocul precedent, cu Universitatea Craiova II, au evoluat doar 20 de minute.

CSM Slatina va întâlni, în următoarul joc de pregătire, în deplasare, Viitorul Dăeşti. Meciul este programat sâmbătă, 7 august.

CSM Slatina (până în minutul 70): Velcu, Stan, Bărbuţi, Sălcianu, Pisăru, Grigore, Cincă, David Oprescu, Cătălin Doman, Rareş Deta, Alexandru Popovici.

CSM Slatina (din minutul 70): Preduţ, Enache, Trancă, Preda, Dinu, Dorin Toma,Ionuţ  Popescu, Constantin Radu, Necşulescu, Gavrilaş, Neicu.