Etapa a III-a
Seria I
AS Bircii - a stat
Valea Oltului Ipoteşti - Recolta Movileni 4-0
Recolta Bălteni - Dîrjovul Valea Mare 0-3
Viitorul Perieţi - Voinicii Tufeni 4-6
Inter Brebeni - Voinţa Jitaru 0-2
Unirea Turia - Avântul Oporelu 0-3
Unirea Bărăşti - Recolta Chiţeasca 1-3
Vediţa Coloneşti - Recolta Şerbăneşti 3-3
Clasament
1. Avântul Oporelu 3 3 0 0 13-3 9
2. Voinţa Jitaru 3 3 0 0 13-4 9
3. Valea Oltului Ipoteşti 3 3 0 0 9-3 9
4. Voinicii Tufeni 3 2 0 1 13-6 6
5. Dîrjovul Valea Mare 3 2 0 1 7-3 6
6. Recolta Şerbăneşti 2 1 1 0 5-4 4
7. Recolta Chiţeasca 2 1 0 1 5-6 3
8. AS Bircii 2 1 0 1 3-4 3
9. Inter Brebeni 3 1 0 2 7-10 3
10. Vediţa Coloneşti 1 0 1 0 3-3 1
11. Recolta Movileni 2 0 0 2 2-7 0
12. Unirea Turia 3 0 0 3 3-9 0
13. Viitorul Perieţi 3 0 0 3 6-16 0
14. Recolta Bălteni 3 0 0 3 2-13 0
Seria a II-a
Victoria Dobrun - Unirea Piatra Sat 5-0
AS Morunglav - FC Bîrza 0-3
Unirea Pîrşcoveni - Ceramica Oboga 2-0
Branco Brîncoveni - Haiducii Iancu Jianu 2-3
Rapid Piatra Olt - Viitorul Leoteşti 0-2
AS Voineasa - Atletico Dranovăţu 4-2
Clasament
1. FC Bîrza 3 3 0 0 12-2 9
2. Haiducii Iancu Jianu 3 3 0 0 13-4 9
3. Viitorul Leoteşti 3 3 0 0 11-2 9
4. AS Voineasa 3 3 0 0 12-6 9
5. Victoria Dobrun 3 2 0 1 13-7 6
6. Branco Brîncoveni 3 1 0 2 5-7 3
7. Atletico Dranovăţu 3 1 0 2 4-7 3
8. Ceramica Oboga 3 1 0 2 6-11 3
9. Unirea Pîrşcoveni 3 1 0 2 4-11 3
10. Rapid Piatra Olt 3 0 0 3 2-8 0
11. AS Morunglav 3 0 0 3 3-10 0
12. Unirea Piatra Sat 3 0 0 3 4-14 0
Seria a III-a
Vedea Văleni - a stat
Şoimii Deveselu - Columna Traian 3-0
Unirea Stoeneşti - Viitorul Vlădila 5-5
Şoimii Drăghiceni - Olteţul Fălcoiu 1-1
Clasament
1. Viitorul Vlădila 3 1 1 1 25-16 4
2. Şoimii Drăghiceni 2 1 1 0 5-1 4
3. Oleţul Fălcoiu 3 1 1 1 8-6 4
4. Unirea Stoeneşti 3 1 1 1 10-13 4
5. Columna Traian 2 1 0 1 6-4 3
6. Vedea Văleani 2 1 0 1 10-9 3
7. Şoimii Deveselu 3 1 0 2 5-20 3
Seria a IV-a
AS Vădăstriţa - Recolta Grojdibodu 6-4
Unirea Brastavăţu - Cruşov - CN Vădastra 1-3
Gloria Vişina - Viitorul Orlea 2-0
Oltul Giuvărăşti - Victoria Ianca 3-2
Oltul Tia Mare - Recolta Urzica 7-0
Clasament
1. CN Vădastra 3 3 0 0 10-2 9
2. AS Vădăstriţa 3 2 0 1 15-10 6
3. Oltul Giuvărăşti 3 2 0 1 7-6 6
4. Oltul Tia Mare 3 1 1 1 10-5 4
5. Victoria Ianca 3 1 1 1 6-4 4
6. Gloria Vişina 2 1 1 0 3-1 4
7. Corabia 2020 2 1 0 1 2-3 3
8. Recolta Urzica 3 1 0 2 3-10 3
9. Unirea Brastavăţu-Cruşov 2 0 1 1 3-5 1
10. Recolta Grojdibodu 3 0 1 2 6-10 1
11. Viitorul Orlea 3 0 1 2 3-12 1