Seria I/ etapa a XX-a
Viitorul Perieţi - Unirea Turia 3-4
Recolta Movileni - a stat
Vasile Ban Cungrea - AS Bircii 0-3
Recolta Şerbăneşti - Unirea Bărăşti 3-0
Avântul Oporelu - Inter Brebeni 3-1
Recolta Bălteni - Recolta Chiţeasca 4-5
Dîrjovul Valea Mare - Voinţa Jitaru 6-3
Clasament
1. Avântul Oporelu 18 15 0 3 60-13 45
2. Voinţa Jitaru 18 12 2 4 61-34 38
3. Recolta Şerbăneşti 18 12 2 4 44-22 38
4. Recolta Chiţeasca 19 11 5 3 59-40 38
5. Inter Brebeni 19 11 1 7 51-30 34
6. Dîrjovul Valea Mare 18 11 0 7 57-30 33
7. AS Bircii 19 9 2 8 40-41 29
8. Unirea Bărăşti 19 9 1 9 45-35 28
9. Viitorul Perieţi 19 7 1 11 32-52 22
10. Recolta Bălteni 18 5 0 13 33-61 15
11. Unirea Turia 19 5 0 14 35-80 15
12. Vasile Ban Cungrea 18 3 0 15 20-58 9
13. Recolta Movileni 18 3 0 15 24-65 9
Seria a II-a/etpa a XX-a
Unirea Pîrşcoveni - a stat
Progresul Găneasa - Unirea Piatra Sat 8-2
Haiducii Iancu Jianu - Branco Brâncoveni 6-1
AS Morunglav - Viitorul Leoteşti 3-7
FC Bîrza - a stat
AS Voineasa - Ceramica Oboga 6-3
Clasament
1. Viitorul Leoteşti 14 12 1 1 45-20 37
2. Haiducii Iancu Jianu 13 10 1 2 62-13 31
3. FC Bîrza 14 7 2 5 34-33 23
4. AS Voineasa 15 6 4 5 47-38 22
5. Progresul Găneasa 13 6 2 5 39-33 20
6. Unirea Piatra Sat 15 4 4 7 17-34 16
7. Ceramica Oboga 14 4 2 8 22-31 14
8. AS Morunglav 14 4 1 9 34-53 13
9. Unirea Pîrşcoveni 13 4 1 8 23-42 13
10. Branco Brîncoveni 15 4 0 11 29-55 12
Seria a III-a/ etapa a XVI-a
Columna Traian - a stat
Ştiinţa Cioflanu - Şoimii Drăghiceni 0-5
Olteţul Fălcoiu - Unirea Stoeneşti 6-1
Vedea Văleni - V. O. Ipoteşti 5-3
Victoria Cezieni - Viitorul Vlădila 3-2
Clasament
1. Şoimii Drăghiceni 14 11 0 3 37-15 33
2. Olteţul Fălcoiu 13 11 0 2 33-15 33
3. Valea Oltului Ipoteşti 13 7 1 5 27-25 22
4. Victoria Cezieni 13 6 0 7 29-22 18
5. Columna Traian 13 5 3 5 31-30 18
6. Unirea Stoeneşti 14 5 0 9 24-35 15
7. Ştiinţa Cioflanu 13 3 1 9 13-37 10
8. Viitorul Vlădila 13 2 2 9 17-31 8
9. Vedea Văleni 6 2 1 3 17-18 7
Seria a IV-a/ etapa a XVIII-a
Viitorul Orlea - Gloria Vişina 1-7
AS Vădăstriţa - Oltul Tia Mare 1-4
Juv. Gura Padinii - Oltul Giuvărăşti 0-3
V. O. Cilieni - Dunărea Corabia 3-2
Oltul Izbiceni - Cristalul Cruşov 2-0
Victoria Ianca - Recolta Urzica 3-1
Clasament
1. Gloria Vişina 18 16 0 2 61-18 48
2. Valea Oltului Cilieni 18 15 1 2 76-16 46
3. Victoria Ianca 18 12 0 6 67-40 36
4. Dunărea Nouă Corabia 18 11 1 6 53-39 34
5. Oltul Tia Mare 18 11 0 7 48-37 33
6. Oltul Giuvărăşti 18 9 1 8 54-43 28
7. Recolta Urzica 18 8 1 9 50-35 25
8. Viitorul Orlea 18 7 3 8 39-56 24
9. Oltul Izbiceni 17 7 0 10 29-38 21
10. Juventus Gura Padinii 17 3 1 13 16-59 10
11. AS Vădăstriţa 18 2 1 15 40-96 7
12. Cristalul Cruşov 18 1 1 16 20-76 4