Seria I
Recolta Bălteni - AS Bircii 3-0
Dârjovul Valea Mare - Unirea Bărăşti 4-5
Voinţa Jitaru - Vasile Ban Cungrea 6-1
Recolta Chiţeasca - Voinţa Schitu 2-1
Voinţa Mărgineni - Viitorul Crîmpoia 8-2
Avântul Oporelu - Recolta Şerbăneşti 2-0
Recolta Movileni - a stat
Voinţa Teslui - Inter Brebeni 6-5
Clasament
1. Recolta Bălteni 6 6 0 0 23-2 18
2.Voinţa Schitu 7 4 2 1 17-6 14
3. Avântul Oporelu 6 4 1 1 20-14 13
4. Recolta Chiţeasca 6 4 1 1 11-5 13
5. Unirea Bărăşti 7 4 1 2 19-14 13
6. Inter Brebeni 7 4 1 2 18-13 13
7. Recolta Şerbăneşti 7 4 0 3 11-9 12
8. Voinţa Mărgineni 6 3 0 3 26-19 9
9. Voinţa Jitaru 6 3 0 3 16-13 9
10. Viitorul Crîmpoia 7 3 0 4 21-23 9
11. Dîrjovul Valea Mare 6 2 1 3 19-19 7
12. Recolta Movileni 6 2 0 4 10-15 6
13. Vasile Ban Cungrea 7 1 1 5 7-25 4
14. AS Bircii 7 1 0 6 6-18 3
15. Voinţa Teslui 7 0 0 7 10-39 0
Seria a II-a
Unirea Pîrşcoveni - a stat
Gloria Bistriţa - Unirea Piatra Sat 6-1
Ceramica Oboga - Ştiinţa Găvăneşti 4-1
AS Voineasa - AS Morunglav 8-1
Academica Balş - Victoria Dobrun 1-2
FC Bîrza - Sporting Milcov 4-2
Branco Brîncoveni - AS Iancu Jianu 3-2
Rapid Piatra Olt - Viitorul Leoteşti 0-6
Oltul Slătioara - Progresul Găneasa 5-3
Clasament
1. Ceramica Oboga 7 5 1 1 22-13 16
2. FC Bîrza 7 5 0 2 26-11 15
3. Academica Balş 7 4 2 1 22-7 14
4. Viitorul Leoteşti 7 4 1 2 23-11 13
5. AS Voineasa 7 4 1 2 20-10 13
6. Unirea Pîrşcoveni 6 4 1 1 13-6 13
7. Victoria Dobrun 7 4 0 3 12-14 12
8. Ştiinţa Găvăneşti 6 3 1 2 17-15 10
9. Oltul Slătioara 6 3 0 3 24-16 9
10. Sporting Milcov 7 2 3 2 13-10 9
11. Progresul Găneasa 7 3 0 4 15-17 9
12. Branco Brîncoveni 6 3 0 3 11-31 9
13. AS Iancu Jianu 7 2 1 4 12-14 7
14. Gloria Bistriţa 7 2 0 5 16-20 6
15. Unirea Piatra Sat 6 1 1 4 9-20 4
16. AS Morunglav 6 1 0 5 13-25 3
17. Rapid Piatra Olt 6 0 0 6 3-31 0
Seria a III-a
Olteţul Fălcoiu - a stat
Ştiinţa Cioflanu - Unirea Radomireşti 2-2
V.O. Ipoteşti - a stat
Olimpia Rotunda - Sportul Sprîncenata 11-0
Viitorul Vlădila - Prog. Dobrosloveni 2-1
Valea Oltului Cilieni - Columna Traian 2-1
Unirea Stoeneşti - Victoria Cezieni 3-2
Clasament
1. Olimpia Rotunda 7 6 0 1 32-9 18
2. Ştiinţa Cioflanu 6 4 1 1 21-8 13
3. Valea Oltului Ipoteşti 6 4 1 1 14-9 13
4. Unirea Radomiresşi 5 3 2 0 13-8 11
5. Valea Oltului Cilieni 6 3 1 2 19-15 10
6. Victoria Cezieni 5 3 0 2 14-7 9
7. Olteţul Fălcoiu 5 2 2 1 12-6 8
8. Unirea Stoeneşti 7 2 1 4 17-23 7
9. Columna Traian 6 2 0 4 10-20 6
10. Viitorul Vlădila 7 1 0 6 16-33 3
11. Sportul Sprîncenata 5 1 0 4 3-22 3
12. Progresul Dobrosloveni 5 0 0 5 5-16 0
Seria a IV-a
AS Vădăstriţa - Juv. Gura Padinii 3-1
CN Vădastra - Cristalul Cruşov 3-0
Oltul Izbiceni - Recolta Urzica 5-2
Înainte Tia Mare - a stat
Gloria Vişina - Sportul Vişina Nouă 7-0
Victoria Ianca - a stat
Unirea Brastavăţu - Dunărea Corabia 0-3
Oltul Giuvărăşti - Viitorul Orlea 3-2
Clasament
1. Victoria Ianca 5 4 1 0 27-4 13
2. Înainte Tia Mare 5 4 1 0 26-4 13
3. Viitorul Orlea 7 4 1 2 17-14 13
4. Gloria Vişina 6 3 3 0 16-3 12
5. Dunărea Corabia 7 4 0 3 26-14 12
6. Oltul Izbiceni 6 4 0 2 25-16 12
7. Recolta Urzica 5 3 1 1 20-9 10
8. Oltul Giuvărăşti 6 3 0 3 12-23 9
9. CN Vădastra 6 2 1 3 18-15 7
10. AS Vădăstriţa 6 2 0 4 15-20 6
11. Juventus Gura Padinii 6 1 1 4 3-14 4
12. Unirea Brastavăţu 6 1 1 4 8-22 4
13. Cristalul Cruşov 6 1 0 5 5-27 3
14. Sportul Vişina Nouă 7 1 0 6 7-40 3