Învăţământ

2021-03-12, 15:45:30

Lista cu scenariul după care vor funcţiona şcolile din Olt, începând de luni. Peste 170 de unităţi se află în cel GALBEN

Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă a actualizat, vineri, scenariul de organizare şi desfăşurare a cursurilor în unităţile de învățământ preuniversitare/conexe din județul Olt, în conformitate cu propunerile consiliilor de administrație ale fiecărei unități școlare, avizate în prealabil de către Inspectoratul Școlar Județean Olt și Direcția de Sănătate Publică Olt.

Astfel,  începând cu data de 15 martie 2021, cele 415 unităţi de învățământ preuniversitare / conexe din județul Olt (165 unităţi şcolare cu personalitate jurdică şi 250 unităţi şcolare arondate) îşi vor organiza şi desfăşura cursurile, după cum urmează:

 - în Scenariul 1 (aplicabil pentru incidenţa cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate mai mică sau egală cu 1/.1000 de locuitori), care presupune participarea zilnică a tuturor preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ, cu respectarea și aplicarea tuturor normelor de protecție 238 unităţi de învățământ

- Scenariul 2 (aplicabil pentru incidenţa cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate mai mare de 1/.1000 de locuitori dar mai mică sau egală cu 3/1000 de locuitori), care presupune:

a) Participarea zilnică, cu prezență fizică în unitățile de învățământ a tuturor preşcolarilor şi elevilor din învăţământul primar, a elevilor din clasele a VIII-a şi a XII-a, a XIII-a, și a celor din anii terminali din învățământul profesional și postliceal, cu respectarea şi aplicarea tuturor normelor protecţie;

b) Participarea zilnică, în sistem on line a elevilor din celelalte clase/ani de studiu: 172 unităţi de învățământ

- În Scenariul 3 (aplicabil pentru incidenţa cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate mai mare de  3/1000 de locuitori), care presupune:

a)Participarea zilnică a tuturor preşcolarilor şi elevilor din învăţământul primar ;

b)  Participarea zilnică, în sistem on line a elevilor din celelalte clase/ani de studiu              2 unităţi de învățământ

- În Scenariul on line, care presupune participarea zilnică, în sistem on line a elevilor 3 unităţi de învăţământ

 

Scenariul de organizare şi desfăşurare a cursurilor în unităţile de învățământ preuniversitare/conexe din județul Olt, începând cu data de 15 martie 2021

 Nr. crt.  Localitatea         Unitatea de învățământ              SCENARIUL

1.                         BALȘ     ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "OLTENIA" BALŞ              Scenariul 2

2.                         CARACAL            ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "CAROL DAVILA" CARACAL            Scenariul 2

3.                         CORABIA            ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "CUZA" CORABIA              Scenariul 2

4.                         SLATINA             ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "CAROL DAVILA" SLATINA             Scenariul 2

5.                         SLATINA             ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ "CRISTIANA" SLATINA             Scenariul 2

6.                         ALUNIȘU            ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALUNIȘU Scenariul 2

7.                         BALDOVINEȘTI  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALDOVINEȘTI    Scenariul 2

8.                         BALDOVINEȘTI  GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIETRIS              Scenariul 2

9.                         BALȘ     CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BALȘ              Scenariul 2

10.                       SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.11 SLATINA              Scenariul 2

11.                       BALȘ     GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "ION CREANGĂ" BALȘ              Scenariul 2

12.                       BALȘ     GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 BALS              Scenariul 2

13.                       BALȘ     GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BALȘ Scenariul 2

14.                       BALȘ     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TEIS            Scenariul 2

15.                       BALȘ     LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BĂLCESCU" BALȘ              Scenariul 2

16.                       BALȘ     LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 BALȘ             Scenariul 2

17.                       BALȘ     LICEUL TEORETIC "PETRE PANDREA" BALȘ          Scenariul 2

18.                       BALȘ     ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAIL DRUMEȘ" BALȘ  Scenariul 2

19.                       BALȘ     ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BALȘ             Scenariul 2

20.                       BALȘ     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BALS Online

21.                       BALȘ     SCOALA PRIMARA MIINESTI       Scenariul 2

22.                       BALȘ     SCOALA PRIMARA NR.2 BALS     Scenariul 2

23.                       BALȘ     SCOALA PRIMARĂ NR.3 BALS     Scenariul 2

24.                       BALȘ     ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ BALȘ              Scenariul 2

25.                       BĂBICIU             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" BĂBICIU              Scenariul 2

26.                       BĂLTENI             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION I. GRAURE" BĂLTENI              Scenariul 1

27.                       BĂLTENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALTENI              Scenariul 1

28.                       BĂLTENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BROSCARI              Scenariul 1

29.                       BĂRĂȘTI DE VEDE          ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂRĂȘTI DE VEDE              Scenariul 2

30.                       BĂRĂȘTI DE VEDE          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARASTII DE VEDE         Scenariul 2

31.                       BĂRĂȘTI DE VEDE          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POPESTI             Scenariul 2

32.                       BIRCII   ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIRCII      Scenariul 1

33.                       BIRCII   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIRCII         Scenariul 1

34.                       BIRCII   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CHITEASCA              Scenariul 1

35.                       NEGRENI            SCOALA GIMNAZIALA "ION POPESCU NEGRENI" NEGRENI            Scenariul 1

36.                       BÎRZA    ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PAN M.VIZIRESCU" BRANEȚ              Scenariul 1

37.                       BÎRZA    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIRZA         Scenariul 1

38.                       BÎRZA    SCOALA GIMNAZIALA BIRZA      Scenariul 1

39.                       BRASTAVĂȚU    ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRASTAVĂȚU       Scenariul 1

40.                       BRASTAVĂȚU    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRUSOVU              Scenariul 1

41.                       BRÂNCOVENI    ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VOIEVOD BRÂNCOVEANU" BRÂNCOVENI    Scenariul 1

42.                       BRÂNCOVENI    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BRINCOVENI              Scenariul 1

43.                       BRÂNCOVENI    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "MATEI BASARAB" OCIOGI         Scenariul 1

44.                       BRÂNCOVENI    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "DOMNITA BALASA" VALENI             Scenariul 1

45.                       BREBENI             ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREBENI Scenariul 1

46.                       BREBENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BREBENI ROMANI             Scenariul 1

47.                       BREBENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BREBENI-SIRBI              Scenariul 1

48.                       BREBENI             SCOALA PRIMARA BREBENI-ROMANI     Scenariul 1

49.                       BUCINIȘU           ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCINIȘU              Scenariul 1

50.                       BUCINIȘU           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCINISU              Scenariul 1

51.                       BUCINIȘU           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCINISU MIC              Scenariul 1

52.                       CARACAL            LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN FILIPESCU" CARACAL            Scenariul 2

53.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 CARACAL              Scenariul 2

54.                       CARACAL            SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CARACAL     Scenariul 2

55.                       CARACAL            LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL            Scenariul 2

56.                       CARACAL            LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB" CARACAL              Scenariul 2

57.                       CARACAL            LICEUL TEORETIC "IONIȚĂ ASAN" CARACAL              Scenariul 2

58.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 CARACAL              Scenariul 2

59.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 CARACAL            Scenariul 2

60.                       CARACAL            LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" CARACAL              Scenariul 2

61.                       CARACAL            ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE MAGHERU" CARACAL            Scenariul 2

62.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "DUMBRAVA MINUNATA" CARACAL  Scenariul 2

63.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 CARACAL            Scenariul 2

64.                       CARACAL            SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CARACAL     Scenariul 2

65.                       CARACAL            ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE TITULESCU" CARACAL            Scenariul 2

66.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 CARACAL            Scenariul 2

67.                       CARACAL            ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 CARACAL     Scenariul 2

68.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 CARACAL              Scenariul 2

69.                       CARACAL            GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 CARACAL            Scenariul 2

70.                       CĂLUI   ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLUI      Scenariul 1

71.                       CĂLUI   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CALUI         Scenariul 1

72.                       CÂRLOGANI       ȘCOALA GIMNAZIALĂ CÂRLOGANI          Scenariul 1

73.                       CEZIENI              ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE MARINEANU" CEZIENI              Scenariul 1

74.                       CEZIENI              GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CEZIENI              Scenariul 1

75.                       CILIENI LICEUL TEHNOLOGIC "ION POPESCU-CILIENI" CILIENI              Scenariul 1

76.                       CILIENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CILIENI       Scenariul 1

77.                       COLONEȘTI        ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVIATOR ALEXANDRU ȘERBANESCU" COLONEȘTI          Scenariul 1

78.                       COLONEȘTI        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "MARIA TUDORACHE" MARUNTEI           Scenariul 1

79.                       CORABIA            LICEUL TEHNOLOGIC "DANUBIUS" CORABIA              Scenariul 2

80.                       CORABIA            LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" CORABIA            Scenariul 2

81.                       CORABIA            ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI EMINESCU" CORABIA            Scenariul 2

82.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CELEIU              Scenariul 2

83.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CORABIA              Scenariul 2

84.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 CORABIA              Scenariul 2

85.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 CORABIA            Scenariul 2

86.                       CORABIA            ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CELEIU" CORABIA              Scenariul 2

87.                       CORABIA            ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU BUZDUN" CORABIA            Scenariul 2

88.                       CORABIA            ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VIRGIL MAZILESCU" CORABIA            Scenariul 2

89.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "CORABIA PITICILOR" CORABIA      Scenariul 2

90.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 CORABIA              Scenariul 2

91.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "TUDOR VLADIMIRESCU" CORABIA          Scenariul 2

92.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VARTOPU CORABIA            Scenariul 2

93.                       CORABIA            GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLOARE DE TEI" CORABIA   Scenariul 2

94.                       CORBU ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBU    Scenariul 2

95.                       CORBU SCOALA PRIMARA BUZESTI        Scenariul 2

96.                       COTEANA           ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CONEA” COTEANA              Scenariul 1

97.                       COTEANA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COTEANA              Scenariul 1

98.                       CRÂMPOIA        LICEUL TEHNOLOGIC CRÂMPOIA            Scenariul 1

99.                       CRÂMPOIA        SCOALA PRIMARA BUTA             Scenariul 1

100.                     CRÂMPOIA        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRIMPOIA              Scenariul 1

101.                     CUNGREA          ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUNGREA             Scenariul 1

102.                     CUNGREA          SCOALA PRIMARA OTESTII DE JOS          Scenariul 1

103.                     CURTIȘOARA     ȘCOALA GIMNAZIALĂ CURTIȘOARA        Scenariul 1

104.                     CURTIȘOARA     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CURTISOARA              Scenariul 1

105.                     CURTIȘOARA     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBROTINET              Scenariul 1

106.                     CURTIȘOARA     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PROASPETI              Scenariul 1

107.                     DĂNEASA           ȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂNEASA              Scenariul 2

108.                     DĂNEASA           SCOALA GIMNAZIALA BERINDEI              Scenariul 2

109.                     DĂNEASA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIOFLANU              Scenariul 2

110.                     DĂNEASA           SCOALA PRIMARA PESTRA          Scenariul 2

111.                     DĂNEASA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ZANOAGA              Scenariul 2

112.                     DEVESELU          ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESELU             Scenariul 1

113.                     DEVESELU          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COMANCA              Scenariul 1

114.                     DEVESELU          GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEVESELU              Scenariul 1

115.                     DOBREȚU           ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DECEBAL" DOBREȚU              Scenariul 1

116.                     DOBREȚU           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "NICOLAE TRUTA" HOREZU            Scenariul 1

117.                     DOBROSLOVENI             ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROSLOVENI              Scenariul 1

118.                     DOBROSLOVENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBROSLOVENI             Scenariul 1

119.                     DOBROSLOVENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POTOPINU         Scenariul 1

120.                     DOBROSLOVENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RESCA              Scenariul 1

121.                     DOBROSLOVENI             ȘCOALA GIMNAZIALĂ REȘCA     Scenariul 1

122.                     DOBROTEASA   ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBROTEASA      Scenariul 1

123.                     DOBROTEASA   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIMPU-MARE              Scenariul 1

124.                     DOBRUN            ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBRUN Scenariul 1

125.                     DOBRUN            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBRUN              Scenariul 1

126.                     DOBRUN            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ROSIENII MARI              Scenariul 1

127.                     DOBRUN            ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROȘIENII MARI    Scenariul 1

128.                     DOBRUN            SCOALA PRIMARA ULMET          Scenariul 1

129.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL "DUMBRAVA MINUNATĂ" DRĂGANEȘTI OLT     Scenariul 1

130.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DRAGANESTI     Scenariul 1

131.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT              Scenariul 1

132.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "ELENA FARAGO" DRAGANESTI-OLT      Scenariul 1

133.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 DRAGANEST-OLT            Scenariul 1

134.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMANI DRAGANESTI-OLT           Scenariul 1

135.                     DRĂGĂNEȘTI - OLT         LICEUL TEORETIC "TUDOR VLADIMIRESCU" DRĂGĂNEȘTI-OLT           Scenariul 1

136.                     DRĂGHICENI     ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGHICENI        Scenariul 1

137.                     DRĂGHICENI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GROZAVESTI              Scenariul 1

138.                     DRĂGHICENI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LIICENI              Scenariul 1

139.                     FĂGEȚELU          ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂGEȚELU             Scenariul 1

140.                     FĂLCOIU             ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂLCOIU Scenariul 1

141.                     FĂLCOIU             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIOROIU              Scenariul 1

142.                     FĂLCOIU             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CHILII              Scenariul 1

143.                     FĂLCOIU             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FALCOIU              Scenariul 1

144.                     FĂLCOIU             SCOALA PRIMARA CHILII             Scenariul 1

145.                     FĂRCAȘELE        ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRCAȘELE           Scenariul 1

146.                     FĂRCAȘELE        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FARCASELE              Scenariul 1

147.                     FĂRCAȘELE        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FARCASU DE JOS        Scenariul 1

148.                     FĂRCAȘELE        SCOALA GIMNAZIALA FARCASU DE JOS Scenariul 1

149.                     FĂRCAȘELE        SCOALA GIMNAZIALA HOTARANI            Scenariul 1

150.                     GĂNEASA           ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂNEASA              Scenariul 1

151.                     GĂNEASA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DRANOVATU              Scenariul 1

152.                     GĂNEASA           SCOALA GIMNAZIALA DRANOVATU       Scenariul 1

153.                     GĂNEASA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GANEASA              Scenariul 1

154.                     GĂNEASA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZVORU              Scenariul 1

155.                     GĂVĂNEȘTI       ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂVĂNEȘTI          Scenariul 2

156.                     GĂVĂNEȘTI       GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALEASA              Scenariul 2

157.                     GĂVĂNEȘTI       SCOALA PRIMARA BALEASA       Scenariul 2

158.                     GĂVĂNEȘTI       GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BROSTENI              Scenariul 2

159.                     GĂVĂNEȘTI       SCOALA PRIMARA BROSTENI     Scenariul 2

160.                     GĂVĂNEȘTI       GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GAVANESTI              Scenariul 2

161.                     GÂRCOV             ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRCOV Scenariul 1

162.                     GÂRCOV             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GIRCOV              Scenariul 1

163.                     GÂRCOV             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL URSA              Scenariul 1

164.                     GHIMPEȚENI     ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIMPEȚENI        Scenariul 1

165.                     GHIMPEȚENI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHIMPETENI              Scenariul 1

166.                     GHIMPEȚENI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHIMPETENII NOI       Scenariul 1

167.                     GIUVĂRĂȘTI      ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIUVĂRĂȘTI         Scenariul 1

168.                     GIUVĂRĂȘTI      GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GIUVARASTI              Scenariul 1

169.                     GOSTAVĂȚU      ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOSTAVĂȚU        Scenariul 1

170.                     GOSTAVĂȚU      GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BREZUICA              Scenariul 1

171.                     GOSTAVĂȚU      GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLAVENI              Scenariul 1

172.                     GOSTAVĂȚU      SCOALA PRIMARA SLAVENI        Scenariul 1

173.                     GRĂDINARI        ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BUNA VESTIRE" GRĂDINARI              Scenariul 1

174.                     GRĂDINARI        ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRĂDINARI          Scenariul 1

175.                     GRĂDINILE         ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NEDA MARINESCU" GRĂDINILE         Scenariul 1

176.                     GRĂDINILE         GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRADINILE              Scenariul 1

177.                     GROJDIBODU    ȘCOALA GIMNAZIALĂ GROJDIBODU       Scenariul 1

178.                     GROJDIBODU    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GROJDIBODU              Scenariul 1

179.                     GROJDIBODU    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HOTARU              Scenariul 1

180.                     GURA PADINII   ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURA PADINII      Scenariul 1

181.                     GURA PADINII   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GURA PADINII              Scenariul 1

182.                     GURA PADINII   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SATU-NOU-GURA PADINII   Scenariul 1

183.                     IANCA   ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ADA UMBRA" IANCA      Scenariul 1

184.                     IANCA   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IANCA        Scenariul 1

185.                     POTELU              GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POTELU              Scenariul 1

186.                     POTELU              ȘCOALA PRIMARĂ "GEORGE VISAN" POTELU              Scenariul 1

187.                     IANCU JIANU     LICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU         Scenariul 1

188.                     IANCU JIANU     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBRICENI              Scenariul 1

189.                     IANCU JIANU     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IANCU JIANU              Scenariul 1

190.                     IANCU JIANU     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RUDARI              Scenariul 1

191.                     IANCU JIANU     ȘCOALA GIMNAZIALĂ IANCU JIANU        Scenariul 1

192.                     ICOANA              ȘCOALA GIMNAZIALĂ ICOANA  Scenariul 2

193.                     ICOANA              SCOALA PRIMARA FLORU           Scenariul 2

194.                     ICOANA              SCOALA PRIMARA URSOAIA       Scenariul 2

195.                     IPOTEȘTI            ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI Scenariul 2

196.                     IPOTEȘTI            GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IPOTESTI              Scenariul 2

197.                     IZBICENI             ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI  Scenariul 1

198.                     IZBICENI             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZBICENI              Scenariul 1

199.                     IZVOARELE        LICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELE             Scenariul 1

200.                     IZVOARELE        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALIMANESTI              Scenariul 1

201.                     IZVOARELE        ȘCOALA GIMNAZIALĂ ALIMANESTI         Scenariul 1

202.                     IZVOARELE        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZVOARELE              Scenariul 1

203.                     LELEASCA           ȘCOALA GIMNAZIALĂ LELEASCA              Scenariul 2

204.                     LELEASCA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LELEASCA              Scenariul 2

205.                     BOBICEȘTI         ȘCOALA GIMNAZIALĂ LEOTEȘTI              Scenariul 1

206.                     BOBICEȘTI         GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BOBICESTI              Scenariul 1

207.                     BOBICEȘTI         GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LEOTESTI              Scenariul 1

208.                     VOINEASA         ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRGĂRITEȘTI    Scenariul 2

209.                     VOINEASA         GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RACOVITA              Scenariul 2

210.                     VOINEASA         SCOALA PRIMARA VOINEASA    Scenariul 2

211.                     MĂRGINENI -SLOBOZIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GHEORGHE POPESCU" MĂRGINENI SLOBOZIA           Scenariul 1

212.                     MĂRGINENI -SLOBOZIA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CONSTANTINESTI           Scenariul 1

213.                     MĂRGINENI -SLOBOZIA SCOALA PRIMARA JITARU           Scenariul 1

214.                     MĂRGINENI -SLOBOZIA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MARGINENI SLOBOZIA  Scenariul 1

215.                     MĂRGINENI -SLOBOZIA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SCORNICESTI     Scenariul 1

216.                     MĂRUNȚEI        ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRUNȚEI           Scenariul 1

217.                     MĂRUNȚEI        SCOALA GIMNAZIALA BALANESTI           Scenariul 1

218.                     MIHĂEȘTI          ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIHĂEȘTI             Scenariul 1

219.                     MIHĂEȘTI          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUSCA              Scenariul 1

220.                     MIHĂEȘTI          SCOALA PRIMARA BUSCA           Scenariul 1

221.                     MIHĂEȘTI          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIHAESTI              Scenariul 1

222.                     MILCOV              ȘCOALA GIMNAZIALĂ MILCOVU DIN DEAL              Scenariul 2

223.                     MILCOV              GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MILCOV-DEAL              Scenariul 2

224.                     MILCOV              GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ULMI              Scenariul 2

225.                     MILCOV              SCOALA PRIMARA ULMI/MILCOV           Scenariul 2

226.                     MORUNGLAV    ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORUNGLAV       Scenariul 2

227.                     MORUNGLAV    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARASTI              Scenariul 2

228.                     MORUNGLAV    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MORUNESTI              Scenariul 2

229.                     MORUNGLAV    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MORUNGLAV              Scenariul 2

230.                     MOVILENI          ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOVILENI             Scenariul 1

231.                     MOVILENI          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BACEA              Scenariul 1

232.                     MOVILENI          SCOALA GIMNAZIALA BACEA     Scenariul 1

233.                     MOVILENI          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MOVILENI              Scenariul 1

234.                     NICOLAE TITULESCU      ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE TITULESCU              Scenariul 1

235.                     OBÎRȘIA              ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBÎRȘIA  Scenariul 2

236.                     OBÎRȘIA              GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBIRSIA              Scenariul 2

237.                     OBÎRȘIA              GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBIRSIA NOUA              Scenariul 2

238.                     OBÎRȘIA              ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBIRȘIA NOUĂ    Scenariul 2

239.                     OBOGA ȘCOALA GIMNAZIALĂ OBOGA   Scenariul 1

240.                     OBOGA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBOGA      Scenariul 1

241.                     OBOGA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OBOGA DE JOS              Scenariul 1

242.                     OBOGA ȘCOALA PRIMARĂ OBOGA DE JOS          Scenariul 1

243.                     OPORELU           ȘCOALA GIMNAZIALĂ OPORELU              Scenariul 1

244.                     OPORELU           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OPORELU              Scenariul 1

245.                     OPTAȘI - MĂGURA         ȘCOALA GIMNAZIALĂ OPTAȘI-MĂGURA              Scenariul 1

246.                     ORLEA  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORLEA     Scenariul 1

247.                     ORLEA  GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ORLEA        Scenariul 1

248.                     OSICA DE JOS    ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE JOS       Scenariul 1

249.                     OSICA DE JOS    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OSICA DE JOS              Scenariul 1

250.                     OSICA DE SUS   LICEUL TEORETIC "ION GH. ROȘCA" OSICA DE SUS              Scenariul 1

251.                     OSICA DE SUS   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRECI-OSICA DE SUS Scenariul 1

252.                     OSICA DE SUS   ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRECI-OSICA DE SUS              Scenariul 1

253.                     OSICA DE SUS   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OSICA DE SUS              Scenariul 1

254.                     OSICA DE SUS   ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSICA DE SUS      Scenariul 1

255.                     OSICA DE SUS   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VLADULENI              Scenariul 1

256.                     PERIEȚI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PERIEȚI   Scenariul 1

257.                     PERIEȚI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIERLESTII DE SUS              Scenariul 1

258.                     PERIEȚI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PERIETI      Scenariul 1

259.                     PERIEȚI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PERIETII DE SUS              Scenariul 1

260.                     PIATRA - OLT     ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIATRA    Scenariul 2

261.                     PIATRA - OLT     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIATRA              Scenariul 2

262.                     PIATRA - OLT     LICEUL TEHNOLOGIC PIATRA-OLT           Scenariul 2

263.                     PIATRA - OLT     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BISTRITA              Scenariul 2

264.                     PÂRȘCOVENI     ȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRȘCOVENI        Scenariul 2

265.                     PÂRȘCOVENI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OLARI              Scenariul 2

266.                     PÂRȘCOVENI     SCOALA GIMNAZIALA OLARI      Scenariul 2

267.                     PÂRȘCOVENI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIRSCOVENI              Scenariul 2

268.                     PLEȘOIU             ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLEȘOIU  Scenariul 2

269.                     PLEȘOIU             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PLESOIU              Scenariul 2

270.                     POBORU             ȘCOALA GIMNAZIALĂ POBORU Scenariul 1

271.                     POBORU             SCOALA GIMNAZIALA CORNATELU         Scenariul 1

272.                     POBORU             SCOALA PRIMARA SEACA           Scenariul 1

273.                     VERGULEASA    ȘCOALA GIMNAZIALĂ POGANU Scenariul 1

274.                     VERGULEASA    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CUCUIETI              Scenariul 1

275.                     VERGULEASA    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DUMITRESTI              Scenariul 1

276.                     VERGULEASA    GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POGANU              Scenariul 1

277.                     POTCOAVA        LICEUL "ȘTEFAN DIACONESCU" POTCOAVA              Scenariul 2

278.                     POTCOAVA        GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT POTCOAVA              Scenariul 2

279.                     POTCOAVA        SCOALA PRIMARA FALCOIENI    Scenariul 2

280.                     POTCOAVA        SCOALA GIMNAZIALA SINESTI   Scenariul 2

281.                     PRISEACA           ȘCOALA GIMNAZIALĂ PRISEACA              Scenariul 1

282.                     PRISEACA           GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 PRISEACA              Scenariul 1

283.                     RADOMIREȘTI   ȘCOALA GIMNAZIALĂ RADOMIREȘTI     Scenariul 1

284.                     RADOMIREȘTI   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CALINESTI              Scenariul 1

285.                     RADOMIREȘTI   GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRACIUNEI              Scenariul 1

286.                     RADOMIREȘTI   GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RADOMIREȘTI              Scenariul 1

287.                     REDEA  ȘCOALA GIMNAZIALĂ REDEA     Scenariul 2

288.                     REDEA  GRADINITA CU PROGRAM NORMAL REDEA        Scenariul 2

289.                     ROTUNDA          ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROTUNDA             Scenariul 1

290.                     ROTUNDA          GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ROTUNDA          Scenariul 1

291.                     RUSĂNEȘTI        ȘCOALA GIMNAZIALĂ RUSĂNEȘTI           Scenariul 1

292.                     RUSĂNEȘTI        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL JIENI              Scenariul 1

293.                     RUSĂNEȘTI        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RUSANESTI              Scenariul 1

294.                     RUSĂNEȘTI        SCOALA PRIMARA RUSANESTI   Scenariul 1

295.                     SÂMBUREȘTI     ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂMBUREȘTI        Scenariul 1

296.                     SCĂRIȘOARA     ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCĂRIȘOARA        Scenariul 1

297.                     SCĂRIȘOARA     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PLAVICENI              Scenariul 1

298.                     SCĂRIȘOARA     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCARISOARA              Scenariul 1

299.                     SCHITU ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCHITU    Scenariul 2

300.                     SCHITU SCOALA PRIMARA CATANELE    Scenariul 2

301.                     SCHITU GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRECI-SCHITU              Scenariul 2

302.                     SCHITU ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRECI-SCHITU     Scenariul 2

303.                     SCHITU SCOALA PRIMARA LISA Scenariul 2

304.                     SCORNICEȘTI     LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÎNCOVEANU" SCORNICEȘTI   Scenariul 1

305.                     SCORNICEȘTI     ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE COCULESCU" SCORNICEȘTI     Scenariul 1

306.                     SCORNICEȘTI     ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEACA     Scenariul 1

307.                     SCORNICEȘTI     GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SEACA              Scenariul 1

308.                     SLATINA             COLEGIUL NAȚIONAL "ION MINULESCU" SLATINA              Scenariul 2

309.                     SLATINA             COLEGIUL NAȚIONAL "RADU GRECEANU" SLATINA              Scenariul 2

310.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "ION CREANGĂ" SLATINA       Scenariul 2

311.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 SLATINA              Scenariul 2

312.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "SPIRU VERGULESCU" SLATINA Scenariul 2

313.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 SLATINA             Scenariul 2

314.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 10 SLATINA              Scenariul 2

315.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 SLATINA             Scenariul 2

316.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 SLATINA             Scenariul 2

317.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SLATINA              Scenariul 2

318.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 SLATINA             Scenariul 2

319.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 SLATINA              Scenariul 2

320.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 5 SLATINA              Scenariul 2

321.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.14 SLATINA              Scenariul 2

322.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 SLATINA             Scenariul 2

323.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIREASOV              Scenariul 2

324.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 6 SLATINA              Scenariul 2

325.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 9 SLATINA              Scenariul 2

326.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SATU-NOU / SLATINA             Scenariul 2

327.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 SLATINA             Scenariul 2

328.                     SLATINA             GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 8 SLATINA             Scenariul 2

329.                     SLATINA             GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 13 SLATINA              Scenariul 2

330.                     SLATINA             LICEUL CU PROGRAM SPORTIV  Scenariul 2

331.                     SLATINA             LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXE MARIN" SLATINA              Scenariul 2

332.                     SLATINA             LICEUL TEHNOLOGIC "P.S.AURELIAN" SLATINA              Scenariul 2

333.                     SLATINA             LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I" SLATINA              Scenariul 2

334.                     SLATINA             LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA              Scenariul 2

335.                     SLATINA             LICEUL TEORETIC "NICOLAE TITULESCU" SLATINA              Scenariul 2

336.                     SLATINA             SCOALA DE ARTA SLATINA         Scenariul 2

337.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN BRÂNCOVEANU" SLATINA          Scenariul 2

338.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "EUGEN IONESCU" SLATINA              Scenariul 2

339.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE POBORAN" SLATINA             Scenariul 2

340.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ȘTEFAN PROTOPOPESCU" SLATINA             Scenariul 2

341.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ "VLAICU VODĂ" SLATINA              Scenariul 2

342.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SLATINA      Scenariul 2

343.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 SLATINA      Scenariul 2

344.                     SLATINA             ȘCOALA GIMNAZIALĂ"NICOLAE IORGA" SLATINA              Scenariul 2

345.                     SLATINA             ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ SLATINA              Scenariul 2

346.                     SLĂTIOARA        ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLĂTIOARA           Scenariul 3

347.                     SLĂTIOARA        GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLATIOARA              Scenariul 3

348.                     SPRÂNCENATA  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPRÂNCENATA    Scenariul 1

349.                     SPRÂNCENATA  GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIRSESTII DE SUS       Scenariul 1

350.                     SPRÂNCENATA  GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FRUNZARU              Scenariul 1

351.                     SPRÂNCENATA  GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SPRÂNCENATA 

Comentarii

Redacţia

2021-03-12 15:45:30

Conținutul website-ului www.gazetanoua.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea Gazeta Nouă. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa office@gazetanoua.ro

loading...